Main Donate Form

Notice: Test mode is enabled. While in test mode no live donations are processed.

0
Select Payment Method
Donation

Поліпшення житлових умов

Благодійність

Оновлення санітарно-гігієнічних приміщень.

На превеликий жаль чимало дітей сьогодні зростають в дитячих будинках, і для малечі ці стіни  стають рідною домівкою. Одним з пріоритетних напрямів роботи благодійного фонду братів Бортник є сприяння поліпшенню матеріально-технічної бази, а саме оновлення санітарно-побутових приміщень,  дитячих будинків, інтернатів тощо. У більшості державних закладів вони ще радянського типу і потребують капітального ремонту. Душові, вбиральні, гардеробні, їдальні, кімнати відпочинку – потребують оновлення та наповнення сучасними меблями і пристроями.

Благодійний фонд братів Бортник за підтримки небайдужих українців мріє допомогти вихованцям дитячих будинків та зробити їх життя більш комфортним та зручним!

Придбання необхідного обладнання для навчання дітей

Напевно всі чули вислів : «Діти – майбутнє України»?!  Щоб діти, які зростають у дитячих будинках та освітніх закладах інтернатного типу були освіченими та конкурентоспроможними – необхідно створити всі умови для навчання. Зокрема освітній заклад має бути забезпечений сучасним інтерактивним обладнанням.

На вимогу "Нової Українскої Школи" початкові класи у навчальних закладах більш-менш забезпеченні новим шкільним приладдям, мультимедійними дошками,  меблями. А ось старшокласники, випускники, яким потрібно писати екзамени  та складати ЗНО – продовжують навчання без найнеобхідніших речей.

Благодійний фонд братів Бортник має на меті створити для соціально-вразливих дітей сприятливе освітнє середовище, де б кожен школяр та вчитель змогли познайомитися IT-технологіями, процесами цифровізації, мали змогу навчатися за сучасними комп’ютерами та читати нові видання тощо.

Придбання необхідних меблів.

Шкільні шафи з відламаними дверцятами, парти які фарбуються з року в рік та дошки яким важко і підрахувати скільки років – думаєте учнівські страшилки? Аж ніяк! Діти в інтернатах та дитбудинках продовжують навчатися саме в таких умовах.

Говорити й годі про шкільні меблі та устаткування. Кабінети біології, географії, математики вже давно морально застаріли. Сучасний дидактичний та роздатковий матеріал в освітніх закладах – розкіш.

Благодійний фонд братів Бортник мріє докорінно змінити стан справ! Діти повинні навчатися у світлих відремонтованих класах, за новими партами, забезпечені інтерактивними глобусами та якісними картами. Ми впевнені, якщо разом візьмемось за справу – у нас все вдасться!

Дитячі спортивні майданчики.

Чи доводилося вам колись проходити повз обійстя дитячих будинків чи шкіл-інтернатів? Мабуть, й не раз! За стареньким парканом зазвичай видніються так звані спортивні майданчики: драбинки-рукоходи, турнік і брус, все дбайливо пофарбоване, втім фарба від часу, літнього сонця та зимових хуртовин рясно вкрита зморшками…

 Благодійний фонд братів Бортник мріє, щоб в Україні виростали майбутні майстри спорту та чемпіони світу з різних видів спорту! Знаємо можливості та потенціал у нас, безперечно, є! Втім юним спортсменам потрібна допомога. Найперше – монтаж сучасних спортивних майданчиків, де хотілося б займатися і проводити весь свій вільний час.

«В здоровому тілі – здоровий дух», - наголошує народна мудрість! Повністю погоджуємось і окрему віху роботи фонду вбачаємо саме в цьому!

Як ми ще допомогаємо

Інші Програми

Дитяче Дозвілля

Програма дарує можливість дітям, побачити красу нашої

Освіта

Програма спрямована на пошук талановитих дітей

He Needs Your Protection

Notice: Test mode is enabled. While in test mode no live donations are processed.

0
Select Payment Method

Water Delivery in Africa

Notice: Test mode is enabled. While in test mode no live donations are processed.

0
Select Payment Method