Main Donate Form

Notice: Test mode is enabled. While in test mode no live donations are processed.

0
Select Payment Method
Donation

Дитяче Дозвілля

Благодійність

Поїздки на море в оздоровчі табори.
Всі турботливі батьки заздалегідь турбуються про активне дозвілля та літній відпочинок своїх чад. А хто ж подбає про дітей позбавлених батьківської любові? Чи чули ви коли-небудь що вихованців того чи іншого інтернатного закладу хоча б на декілька днів відвезли на оздоровлення на море?! На жаль, ні.
Благодійний фонд братів Бортник мріє аби соціально незахищені діти змогли оздоровитися та набратися сил перед новим навчальним роком в санаторних закладах Чорноморського узбережжя і, звичайно, ж відчути запах моря та його солоний присмак!
Здорове харчування, збалансований фруктами та овочами раціон, свіже повітря, море – підбадьорять та додадуть наснаги молодому поколінню. І звичайно ж інтернатні будні будуть розфарбовані яскравими спогадами дитинства!

Виконання дитячих бажань напередодні Нового Року та Дня Св. Миколая

Напередодні Новорічних і Різдвяних свят всі ми віримо в казку. Особливо чекають на диво найменші українці. Вони мріють про те, щоб Святий Миколай чи добрий дідусь Мороз принесли омріяну іграшку, кофтинку з казковим героєм, робота чи ляльку з довгим волоссям. Дітлахи пишуть сповненні віри та надії листи, розповідають про те, що були протягом року слухняними, і чекають….

Ми, Благодійний фонд братів Бортник, впевнені, що саме дорослі повинні попіклуватися аби всі дітлахи, отримали саме ті подарунки, про які мріють! У святкові дні на обличчі малечі має сяяти щира посмішка, а в очах палати вогник щастя! Чи не так?!

Подорожі до красивих куточків нашої країни.

Діти які живуть і навчаються в інтернатах та дитячих будинках часто обмежені у своїх можливостях. Протягом року вони перебувають на державному утриманні, яке передбачає лише харчування та навчання. Про активний відпочинок за межами їх освітнього закладу мова не йде. Трапляється, що випускники за всі шкільні роки далі свого міста і не виїжджали.

Благодійний фонд братів Бортник хоче показати наймальовничіші куточки України таким дітям: найбільшу гірську систему в країні, дати змогу помилуватися красою дендропарку, відкрити для себе колоритні міста та містечка України, «познайомити» з непересічними історичними постатями, які творили та продовжують творити історію нашої держави!

Ми впевнені, Україна зачарує дітей та молодь своєю красою!

Як ще ми допомогаємо

Інші Програми

Дитяче Дозвілля

Програма дарує можливість дітям, побачити красу нашої

Освіта

Програма спрямована на пошук талановитих дітей

He Needs Your Protection

Notice: Test mode is enabled. While in test mode no live donations are processed.

0
Select Payment Method

Water Delivery in Africa

Notice: Test mode is enabled. While in test mode no live donations are processed.

0
Select Payment Method