Main Donate Form

Notice: Test mode is enabled. While in test mode no live donations are processed.

0
Select Payment Method
Donation

Стати Волонтером

Співчуття

Про Волонтерство

Волонтери — це звичайні люди, які вкладають свій час, талант чи ресурси у втілення соціально корисних проєктів. Робити добрі справи можуть усі: діти, дорослі, люди з підвищеними потребами, компанії, агенції і навіть цілі країни. Навіть одна добра справа здатна змінити суспільство, країну та світ на краще.

Мало хто знає, але у волонтерів є свої права та обов’язки, і вони прописані у Законі України. Волонтери мають право на відшкодування збитків (наприклад, витрат на харчування, якщо діяльність триває більше чотирьох годин, витрат на проїзд до місця надання допомоги), на отримання повної та достовірної інформації про місце, час та умови волонтерської діяльності. Також, якщо ви студент та напрям вашої допомоги відповідає напряму вашої спеціальності, то це може бути зараховано вам як практика. А ознайомитись з повним переліком прав та обов’язків волонтерів і волонтерських організацій, у тому числі фінансування та витрати на забезпечення волонтерської діяльності можна тут:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3236-17#Text

Навіщо ставати волонтером?

Ми не будемо писати багато про те, що благодійні справи можуть зробити Вас здоровішими та подовжити Ваше життя за рахунок позитивних емоцій, саме так говорять багато досліджень. Ми вважаємо, що це свідомий вибір кожного. Ми можемо жити далі і без цього, відвідувати ресторани, зустрічатися з друзями, мандрувати, насолоджуватися життям та робити вигляд, що життя прекрасне. І воно дійсно прекрасне, але не для всіх. Ми зустрічали дорослих, дітей, життя яких наповнено болем, стражданням та зламаною вірою в майбутнє. Допомагаючи їм, ви не тільки маєте можливість змінити чиєсь життя на краще, дати надію, вселити віру та закласти перший камінь в фундамент «здорової» людської долі, але й відчути себе значущим елементом суспільства, відчути себе ЛЮДИНОЮ, яка творить великі справи, наповнитися позитивом, добром та любов’ю.

Як стати волонтером

Заповніть форму

Волонтерство – це можливість спілкування з іншими людьми та засіб заводити нові знайомства, з гордістю розповідати друзям про свої добрі справи. Воно дарує відчуття значимості та силу змінити світ на краще.